top of page

IZVĒLIES LAIKU

MĀCIES 
NO MĀJĀM

katra nodarbība

60 min

FAQ

Reģistrējies!

info@my3keys.com  |  Tel: +371 24 94 94 54

* Ja vēlaties reģistrēt vairākus studentus, aizpildiet reģistrācijas formu katram atsevišķi. Ja bērni ir no vienas ģimenes, lūdzu to ierakstiet reģistrācijas formas beigās.

Aizpildi anketu

Lai reģistrētos, lūdzu aizpildiet anketu un gaidiet zvanu no mums!

Atzīmējiet visus tos priekšmetus, kuros ir neieciešama palīdzība!

Ja izvēlējāties apgūt eksakto priekšmetu, lūdzu atzīmējiet kurā valodā vēlaties lai skolotājs priekšmetu māca?

Studentu un vecāku domas

“Šo skolu atradām netīšām caur internetu un esmu ļoti pateicīga pasniedzējam kurš spēj manai meitai paskaidrot fiziku un ķīmiju. Meitiņa pati ir ļoti apmierināta pēc katras nodarbības nāk mājās ar prieku, jo skolotājs ir paskaidrojis tēmu tā, kad viņai nav problēmas skolā ar šīm mācībām.
Noteikti iesaku! 😊"

  • Facebook

Marta F (Studenta mamma)

  • Kas notiks pēc studenta reģistrācijas?
    1. Mēs Jums zvanīsim uz Jūsu norādīto tālruni, lai noprecizētu studenta nodarbību mērķi/us un citus jautājumus; 2. Norunāsim laiku un dienu testa nodarbībai; 3. Tiks nosūtīts nodarbības links uz Jūsu norādīto epastu, (links nekad nemainīsies, jo tas ir paredzēts lai Jūs vienmēr spētu piekļūt skolas visām nodarbībām); 4. Notiks bezmaksas testa nodarbība, lai students satiktos un iepazītos ar skolotāju, noteiktu savu līmeni, lai skolotājs notestētu studentu, sastādītu apmācību plānu; 5. Kad students apstiprinās, ka skolotājs un online vide ir fantastiski laba, nākamais solis būs reģistrēt savu skolēna profilu mūsu skolas platformā; 6. Studenta profilā būs pieejama piekļuve klasei, materiāliem, skolas jaunumiem.
  • Nodarbību apmaksa un noteikumi!
    Nodarbību apmaksa notiek šādi: Pēc pirmās īstās nodarbības (nevis testa bezmaksas nodarbības), students secina, ka viss patīk un skolotājs/a ir fantastisks/a, tiks izsūtīts epasts apmaksas veikšanai; Apmaksa notiek 1 reizi mēnesī par rezervētajām mēneša nodarbībām; NOTEIKUMI: Katru nedēļas piektdienu, visi skolas studenti pārskata savu nākamās nedēļas grafiku. Ja grafikā ir paredzētas izmaiņas un students secina, ka nodarbība ir jāpārceļ, students ziņo par to skolas administrācijai lai veiktu izmaiņas nākamai nedēļai; Ja students ir saslimis, paredzētā nodarbība tiek pārnesta un nekur nepazūd. NOTEIKUMI ŠEIT
  • Vai online nodarbība ir tikpat efektīva kā klātienes nodarbība?
    Par cik mēs esam pārgājuši uz online vidi sākot ar 2020 martu, mums ir patiešām ar ko salīdzināt! Mūsu studenti par to neklusē! Online, nozīmē: 1. ''Tava PERFEKTĀ lokācija''; 2. Spēja fokusēties TIKAI uz nodarbību un pie rokas ir viss nepieciešamais, nevar būt tā, ka kautko Tu esi aizmirsis pēkšņi mājās; 3. Pārslogotais ikdienas laiks tiek ļoti ieekonomēts, tādējādi, tā vietā, lai pēc skolas vai darba brauktu uz nodarbību, Tu patiesībā brauc mājās, uztaisi siltu tēju, nomazgā seju, paspēj kautko vēl paēst un ej bez stresa savā online klasē, kur Tevi gaida Tava ''progresa komanda''! Kas gan var būt labāks par to! Zināšanai: Mēs kopš Marta līdz Augustam esam cītīgi strādājuši, lai izstrādātu perfektu online vidi mūsu studentiem. Mēs nemācam Skype, Zoom, vai Google, bet gan mums ir pašiem sava interaktīvā un efektīvā platforma, kur cilvēks spēj justies kā īstā klasē. Mēs to izperfektējām pat līdz tādam līmenim, lai mēs spētu pat mācīt matemātiku, fiziku un ķīmiju, jo lai mācītu šos priekšmetus online, ir patiešām kārtīgi jāpārdomā un jāsagatavo vide!
bottom of page