top of page

Tu esi lieliskās rokās

MŪSU SKOLOTĀJI - visnotaļ studentu lielākie atradumi!

Kāpēc? Tāpēc, ka mēs uztveram studentu kā mūsu komandu un papildus mēs nepārtraukti sevi attīstām, perfektējot nodarbības un papildus meklējot jaunus veidus kā IEMĀCĪT nevis ''ievilkt nodarbības ķeksīti''!

SKOLA - ir izvēle, kas dod mieru, ka - tiešām būs labi!

Kāpēc? Tāpēc, ka skola strādā pie nodarbību un skolotāju kvalitātes un pārliecinās, ka studenti netērē savu laiku un resursus pie skolotāja kurš nav kompetents vai nesniedz apsolītos rezultātus!

ONLINE - ir apsveicama izvēle, jo vienmēr skolotājs blakus kad vajag!

Līst vai snieg, sastrēgumi, vēli vakari, laiks ar ģimeni...mājas komfortu nekas neatspēkos!

Papildus, esam padomājuši arī par to, lai sajūtas būtu kā īstā klasē! Pat kautrīgākie studenti vienkārši atplaukst! 

Hand Pile of Happy Group

Pieeja

nedaudz zinātniska

Mēs spriežam nedaudz savādāk no ierastās domāšanas.

Lai gan gadu pieredze mūsu studentiem noteikti noder, tomēr lai novestu pie priekšmeta sapratnes, ir nepieciešama gudrība un tad arī zināšanas uzrodas. 

Mums vairāk patīk praktiskais nevis teorētiskais.

Mūsu pirmais solis uz rezultātu ir tas, ka mēs novērtējam studentu, no kura skatu punkta students spēj uztvert, kā viņš raugās uz lietām un kāda ir studenta daba. 

Attieksme ir noteicošais! Mūsu skolotāji ierosina kritiku, lai izvilktu no studenta to, kas vēl ir tieši studentam nepieciešams. Jo nav iespējams nekad noteikt pilnībā visas studenta īpatnības un uztveres spējas. Pirmās nodarbības mēs ierosinam studentu būt atklātam lai mēs spētu padarīt savu darbu ar REZULTĀTU, jo mēs mācību procesā izrunājam un perfektējam katru niansi lai veiksmīgi iemācītu! Un tā ir komandas domāšana!

bottom of page