top of page
Anchor (Skolotāja Reģistrācija)
Bored Boy

Papildus Nodarbības

+ MATEMĀTIKA

+ FIZIKA

+ ĶĪMIJA

+ BIOLOĢIJA

+ VĒSTURE

+ ANGĻU VALODA

+ LATVIEŠU VALODA

+ SPĀŅU VALODA

+ VĀCU VALODA

+ PIRMIE SOĻI BIZNESĀ (No 14 g.)

+ MĀJASDARBI

Wall Clock

Izmaiņas

NODARBĪBU APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

Līdz katras nedēļas piektdienai, katram studentam ir pienākums plānot savu nākamo nedēļu. Ja redzi, ka kādai nākamās nedēļas dienai ir jāpamaina laiks vai diena, tad ir jāpaziņo skolas administrācijai līdz esošās nedēļas piektdienai.
 
Ja paziņosi tajā pašā nedēļā, kad nodarbībai ir jānotiek, tad mēs garantiju nedodam, ka varēs nodarbības mainīt, jo grafiks uz nedēļu ir jau sastādīts un katram skolotājam ir saplānots viss pa minūtēm.

 

Ja students rezervēto nodarbību izlemj neapmeklēt, nepaziņojot līdz iepriekšējās nedēļas piektdienai, nodarbības apmaksa tiek ieturēta.
 
Ja students pēkšņi saslimst, tad nekavējoties jāpazvana administrācijai. 

KĀ PAREIZI PAZIŅOT KAD VĒLIES VAIRS NETURPINĀT APMĀCĪBAS:

 

Apmaksu veicot par mēnesi, tiek automātiski mēnesis rezervēts par visu apmaksāto periodu, pamatojoties uz izveidoto iknedēļas grafiku. Ja students vēlas neturpināt, tas ir jāpaziņo vismaz 1 darba dienu pirms nākamā rēķina izsūtīšanas. Ja tas nav izdarīts, nodarbības par mēnesi tiek pagarinātas automātiski.

Team Talk

Uzlabojumi

Mēs ar Tevi esam komanda! 

Ja kautko ievēro kas nodarbībā nepatīk, vai ievēro ka skolotājs ir kautko izlaidis, uzraksti administrācijai, mēs nekavējoties labosim savu kļūdu!

Tāpēc ka, katra studenta domas un vēlmes mums ir ļoti svarīgas, lai mēs turpinātu nodrošināt mūsu studentiem pašu labāko!

bottom of page